stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Unban JacK

In jos 
AutorMesaj
JacK.
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 4520
Data de inscriere : 24/12/2011

Cerere Unban JacK Empty
MesajSubiect: Cerere Unban JacK   Cerere Unban JacK Icon_minitimeSam Dec 24, 2011 1:46 pm

Salut,tocmai am primit ban de la why ? pe ce motiv el stie.Mi s-au tot dat blinduri de cand joc,nu stiu cine poate garanta daca ma tine vreunu minte insa cu o simpla comanda puteau vedea ca joc de pe steam original.Nu pot atasa poza pentru ca : New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information
Sus In jos
JacK.
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 4520
Data de inscriere : 24/12/2011

Cerere Unban JacK Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban JacK   Cerere Unban JacK Icon_minitimeSam Dec 24, 2011 3:00 pm

Mda,vad ca banul a fost pe timp mic,dar tot nu inteleg de ce mi l-a dat,sa imi dea aici un raspuns ca in joc nu zice nimic
Sus In jos
JacK.
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 4520
Data de inscriere : 24/12/2011

Cerere Unban JacK Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban JacK   Cerere Unban JacK Icon_minitimeMar Dec 27, 2011 1:21 pm

Ba frate unde gasiti toti incompetentii astia de admini ma ? iar am luat ban din senin fara nici un motiv,nu stiu care era adminu.Eram pe harta de_perfect_inferno
Sus In jos
JacK.
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 4520
Data de inscriere : 24/12/2011

Cerere Unban JacK Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban JacK   Cerere Unban JacK Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 12:29 pm

la ce cacat mai aveti sectiuna de unban daca nu se uita nimeni pe aici ma ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Unban JacK Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban JacK   Cerere Unban JacK Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Unban JacK
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Unban -[Cerere Respinsa]-
» Cerere unban
» Cerere Unban epi
» cerere unban
» Cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: